Питання та відповіді

Послуга "Ді-Джингл" дозволяє встановити мелодію чи жарт, які будуть чути абоненти, що телефонують вам замість гудків під час очікування з'єднання. При цьому немає значення, до якого оператора підключені абоненти, в якій країні знаходяться та яким телефоном користуються, під час дзвінка вам вони будуть чути встановлені для них мелодії та жарти.
Стати користувачем послуги "Ді-Джингл" дуже легко! Достатньо лише замовити будь-яку мелодію чи жарт на цьому сайті і послуга "Ді-Джингл" буде автоматично підключена. Абонентна плата за користування послугою складає 0,5 грн./день для користувачів передплаченого сервісу та 15 грн./місяць для контрактних абонентів.
Нова можливість програвання мелодій - сьогодні Ви встановлюєте мелодію, а через тиждень у вас починає програватися нова мелодія з цього ж жанру. У розділі доступні кілька жанрів. Абонент підключає Радіохвилю і сплачує стандартну вартість мелодії. Дана можливість допоможе не перейматися довгим вибором мелодій, ми подбаємо про це!
Мелодія чи жарт не будуть програватися, якщо номер користувача послуги "Ді-Джингл" зайнятий, поза зоною досяжності або вимкнений, а також при дзвінках на "прямий" номер абонента.
Буде чи ні програватися мелодія чи жарт при дзвінках зі стаціонарних телефонів залежить від того, наскільки сучасна станція обслуговує стаціонарний номер. За додатковою інформацією про послугу Ді-Джингл звертайтесь за номером 466 (дзвінок з номерів оператора "Київстар" безкоштовний), а також на сайт www.kyivstar.net.
Для програвання всіх ваших ді-джинглів у довільному порядку необхідно зайти до розділу «Мій профіль», в меню обрати «Налаштування ді-джинглів» та призначити «Випадковий порядок програвання».
Для цього необхідно зайти в розділ «Мій профіль» в меню обрати «Налаштування ді-джинглів» та призначити звичайні гудки з’єднання.
Абонентна плата буде нараховуватися з моменту підключення послуги до моменту її відключення, незалежно від наявності або відсутності замовлених ді-джинглів.
Ви можете користуватися замовленим ді-джинглом до моменту його видалення або до відключення послуги.
Для цього необхідно зайти в розділ «Мій профіль» та в меню обрати «Управління послугою».
Плата за активацію послуги — 0,0 грн;
плата за використання послуги — 15 грн на місяць для абонентів контрактної форми обслуговування, 0,5 грн/день для абонентів передплаченої форми обслуговування;
вартість установки (копіювання) і продовження ді-джинглу/жартів — 0.85 грн на день;
вартість подарунка – від 5,95 грн на 7 днів, далі використання мелодії оплачує отримувач подарунку;
вартість дзвінка на номер 465 - 0,00 грн;
вартість відправлення повідомлення на номер 465 - 0,00 грн.

Всі тарифи наведені в гривнях з урахуванням всіх податків.
Якщо Вам сподобався ді-джингл друга, Ви можете швидко й просто одержати такий саме. Коли ви дзвоните другові та чуєте його ді-джингл – натисніть # на клавіатурі телефону. Або ж з головної сторінки перейдіть в розділ «Мій профіль» та в меню оберіть «Копіювати ді-джингл».
Можливо ваш друг не є користувачем мережі Київстар. В такому випадку ви не зможете подарувати йому ді-джингл.
Більшість музичних композицій ви можете знайти на сторінці «Музичного клубу» за посиланням: http://musiclub.com.ua
У момент відправки ді-джингла в подарунок, відправник оплачує вартість використання ді-джингла протягом всього терміну дії подарунка. Термін дії подарунка становить 7 або 30 днів (для кожної мелодії встановлюється окремо). По завершенню терміну дії ді-джинглу, відправленого у подарунок, тарифікація мелодії, у абонента-отримувача, відбуватиметься згідно з щоденним тарифом, встановленим для мелодії-подарунка.